×

0850 555 555

Po:8.00 - 18.00
Ut:8.00 - 18.00
St:8.00 - 18.00
Št:8.00 - 18.00
Pia:8.00 - 18.00
Pre každý prípad »

Pre každý prípad

Havarijné poistenie sa vám zíde aj v prípadoch, ktoré by ste možno nikdy neočakávali. Zistite viac o rizikách a zabezpečte sa s výhodným poistením Genertel.
Na ceste: V prípade, že sa s niekým zrazíte na ceste, naše havarijné poistenie vás podrží bez ohľadu na to kde bola chyba a aké poistenie má druhý účastník.
Na parkovisku: Ak do vás niekto nacúva na parkovisku a zmizne bez stopy, prípadne do vás pred obchodom buchne zatúlaný vozík, naše poistenie vás dá opäť dokopy.
Batožina: S pripoistením batožiny budeme kryť vašu batožinu a osobné veci. Ak vám ju niekto ukradne alebo o ňu prídete pri havárii, nemusíte mať hlavu v smútku.
Sklá: S dobrovoľným pripoistením skiel sú chránené všetky sklá vo vašom aute pred odrazenými kamienkami či padajúcimi stromami. Krytie je až do výšky 2000 €.
Cestné nástrahy: Ako vieme, slovenské cesty nie sú vždy ideálne. Havarijné poistenie vám kryje chrbát aj pri poškodení vozidla na rozbitej ceste alebo na nebezpečnom výtlku.
Živelná udalosť: S naším poistením sa nemusíte obávať ani živelných katastrof. Budete poistení proti požiaru, záplave, krupobitiu, víchrici, ale aj pre úder blesku či výbuch.
Vandalizmus: Ak sa vaše auto stretne s neprajným susedom alebo opitým výrastkom, havarijné poistenie vám pokryje aj tieto škody.
Výpočet poistenia
Teraz zľava
10%

Údaje o vozidle


Základné informácie

Niečo o vás